Fameplay.tv přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Rozumím

O nás

Co je czechteam.tv?

Internetová televize, kde můžete najít živé přenosy a spoustu originálních pořadů českého olympijského týmu v Pekingu. 

Jaký obsah mohu sledovat na czechteam.tv?

Ukážeme vám zákulisí sportovní akce, na kterou se kvůli letošním opatřením jen tak někdo nedostane. 

Musím za czechteam.tv platit?

Nemusíte. Naše tvorba je přístupná zdarma a pro všechny.

Mohu na czechteam.tv nahrát video?

Od toho jsme tu my, abyste si pak vy mohli užít jenom jejich sledování. Pokud však i přesto cítíte, že by vaše video na této stránce chybět nemělo, pošlete nám ho na [email protected] a my se na něj mrkneme!

K čemu slouží registrace na czechteam.tv?

Registrace umožní uživatelům odebírat pořady, komentovat, účastnit se live chatu, uložit si videa k pozdějšímu sledování a hodnotit pořady. Registrovaný uživatel bude mít rozkoukané pořady a doporučený obsah napříč zařízeními, kde je přihlášený.

Jak se mohu zaregistrovat?

V pravém horním rohu klikněte na políčko registrace, zadejte své jméno, příjmení, email a heslo a je to! Pro pravé fanoušky jsme si připravili také možnost nastavit si profilový obrázek.

Mám potíže s registrací, jak pokračovat?

To se samozřejmě může stát, a tak pokud taková situace nastane, neváhejte nás kontaktovat na adrese [email protected]. Pokud je registrace jediné, co nám v tu dobu nebude fungovat, odpovíme vám obratem. Pokud se nám zhroutí i emailové servery, pravděpodobně budete odsouzeni k dočasnému sledování czechteam.tv bez registrace :)

Co dělat v případě ztráty hesla? 

Hlavně nepanikařit! Při přihlášení vyberte volbu "Zapomněl jsem heslo" a nechte si vygenerovat nové. To vám, po zadání emailové adresy, dorazí na email a vy si jednoduše nastavíte nové heslo.

Jak mohu zrušit svůj uživatelský účet? 

Obtížně! Přece vás nenecháme jen tak odejít! :) Ale ne, ve skutečnosti stačí napsat email na adresu [email protected] a my Vám účet obratem smažeme. Dle statistik víme, že uživatelé tento čin řadí mezi TOP5 nejhorších životních rozhodnutí.

Mohu se přihlásit ke svému účtu na více zařízeních?

Yes, you can! V tuto chvíli se ke svému účtu přihlásíte na našem webu či mobilní aplikaci.

Na jakých zařízeních mohu czechteam.tv sledovat?

V tuto chvíli nás můžete sledovat na svém počítači, chytrém telefonu, tabletu i na televizích pomocí Airplay či Google Chromcast. Už však pilně pracujeme na tom, abyste nás na příštích olympijských hrách mohli sledovat i na svých chytrých televizích, herních konzolích, chytrých hodinkách, na ovládacích panelech chytrých sporáků a na displeji své mikrovlnné trouby. No dobře, těch několik posledních jsme si možná vymysleli, ale věřte, že děláme, co můžeme! :)

Jaké technické předpoklady musím splňovat ke sledování czechteam.tv?

Tak tady už nás nic vtipnýho nenepadlo. Stačí, když váš počítač, mobil, tablet, televize, nebo jakékoli jiné zařízení bude mít webový prohlížeč a zapnutý Javascript.

Jak rychlé připojení k internetu potřebuji ke sledování czechteam.tv?

Věříme, že tohle v dnešní době nebude problém, ale pokud to opravdu někoho zajímá, czechteam.tv v kvalitě 240p si můžete přehrát už s připojením 220 Kbit/s, ve FullHD pak s připojením 6 Mbit/s a ve 2k pak se 17 Mbit/s.

Videa se mi sekají, kde může být problém a jak jej řešit? 

Pokud není příčina někde mezi klávesnicí a židlí, doporučujeme zkontrolovat dostupnost a rychlost připojení k internetu, případně snížit kvalitu sledovaného videa.

Jak změnit kvalitu přehrávaného videa? 

Velice snadno! V přehrávači klikněte na ozubené kolečko a vyberte požadovanou kvalitu. Případně nechte v režimu "auto" a přehrávač zvolí ideální kvalitu vzhledem k rychlosti Vašeho připojení.

Jak zapnout/vypnout titulky u sledovaného videa? 

Pokud u videa titulky jsou, a že se snažíme, aby byly, pak jednoduše v pravém dolním rohu přehrávače po kliknutí na ozubené kolečko zvolte možnost zapnout/vypnout titulky.

Kde najdu nejnovější videa? 

Tam, kde byste nejnovější videa hledal/a a sice na naší domovské stránce v listu "Nejnovější videa".

Mohu jednotlivá videa hodnotit? 

Můžete! Zajímá nás totiž, co si o naší tvorbě myslíte, a tak pod každým videem najdete možnost udělit videu "palec nahoru", nebo "palec dolů". Pokud však udělíte až moc "palců dolů" najednou, my se postaráme o to, abyste nám už nikdy žádný další "palec dolů" nedal/a! :)

Jak odebírat jednotlivé pořady? 

Stačí, když u svého oblíbeného pořadu kliknete na možnost "Odebírat pořad" a je to. Odebírat můžete i tváře czechteam.tv a vytvořit si tak seznam svých oblíbenců. Odebírané pořady a oblíbence najdete pak ve svém uživatelském profilu a prostřednictvím notifikací se pak dozvíte o všech novinkách, které se budou týkat vašich oblíbenců.

Jak fungují push notifikace? 

Při vaší první návštěvě se vás zeptáme, zda chcete tyto notifikace dostávat. Pokud budete souhlasit, už nikdy vám neunikne žádná novinka na naší platformě. A až si to jednou rozmyslíte, vždy můžete své rozhodnutí změnit v nastavení prohlížeče.

Mohu jednotlivé push notifikace dohledat? 

Všechny notifikace najdete ve svém notifikačním zvonečku v pravém horním rohu. Notifikace jsou však průběžně aktualizovány a promazávány, a tak pokud dlouhou dobu nepřijdete na czechteam.tv, může se stát, že vám některé notifikace uniknou.

Jak přidat k videu komentář?

První podmínkou je, abyste byl/a přihlášen/a. Nechceme totiž na naší platformě anonymní komentáře a věříme, že spolu všichni dokážeme diskuvat na úrovni. Samotné přidání komentáře je pak jednoduché - pod každým videem můžete napsat svůj komentář do bílého políčka a jednoduše odeslat.

Zásady slušného chování v komentářích.

Prosíme všechny uživatele, aby dodržovali zásady slušného chování v komentářích pod videi. Když je dodržovat nebudete, budeme nuceni Váš komentář smazat.

Jak sdílet videa z czechteam.tv sdílet? 

Pod každým videem najdete možnost "Sdílet" a na vás už pak bude jen vybrat si, kam dané video budete sdílet. Vybrat si můžete ze sdílení na Facebook, do Facebook Messengeru, na Twitter, nebo případně si zvolit embedování videa přímo na váš web. Zvolit si můžete také přesný čas, od kterého se začne sdílené video přehrávat.

Jak vygenerovat embedovaný link? 

V okně sdílet klikněte na ikonu "vložit na web". Nastavit můžete také přesný čas, od kterého se začne embedované video přehrávat.

Jak funguje funkce odloženého sledování? 

V případě, že se vám některé video líbí, ale nemáte čas na jeho okamžité přehrání, můžete využít funkce "Uložit video". Tuto funkci najdete pod každým videem a po jejím použití najdete své uložené video ve svém profilu, ze kterého si video můžete později přehrát.

Kde mohu spravovat odebírané pořady a oblíbená videa? 

Odebírané pořady a oblíbence najdete pak ve svém uživatelském profilu a prostřednictvím notifikací se pak dozvíte o všech novinkách

Kde najdu záznamy živě přenášených pořadů?

Záznamy živých vysílání najdete v záložce "Živě" na horním panelu našeho webu, ale takév detailu jednotlivých pořadů, ke kterým se daný živý přenos vztahoval.

Czech Video Center a.s., IČ: 09839194 (dále jen „my“) věnujeme ochraně osobních údajů velkou pozornost. V tomto dokumentu naleznete informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme v rámci MALL.TV zejména o uživatelích našeho webu, zda údaje zpracováváme na základě souhlasu nebo na základě jiného právního důvodu, k jakým účelům je používáme, komu je můžeme předávat a jaká máte v souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů práva.

A. Jaké osobní údaje zpracováváme?

Když používáte naše služby, sbíráme různé typy údajů, jako jsou vaše uživatelské jméno a heslo, vaše kontakty a další nastavení. Sledujeme, jaký obsah si prohlížíte na našem webu a z jakého zařízení, jaké z našich aktualizací zaslaných e-mailem vás zaujaly a odvozujeme z toho další údaje o vás, abychom vám mohli nabízet videa a další obsah na míru dle vašich preferencí a v budoucnu mohli náš web dále zlepšovat. Pokud si u nás vytvoříte účet, pracujeme také se jménem a příjmením, vašimi komentáři, oblíbenými videi a údaji, které si nastavíte ve svém účtu.

Zpracováváme následující osobní údaje:

 1. identifikační údaje, kterými se rozumí zejména jméno a příjmení, uživatelské jméno a heslo;
 2. kontaktní údaje, jimiž se rozumí osobní údaje, které nám umožňují kontakt s vámi, zejména e-mailová adresa a váš kontakt na sociálních sítích;
 3. vaše nastavení, kterými se rozumí údaje ve vašem účtu, zejména nastavení newsletterů, odebírané pořady a videa, komentovaná videa a živé přenosy a hodnocení videí;
 4. údaje o vašem chování na webu, a to jak na našem webu, tak na webech našich partnerů, včetně případů, kdy si web prohlížíte přes naši mobilní aplikaci, zejména zboží a služby, které si zobrazujete, videa, která si přehráváte, odkazy, na které klikáte, způsob pohybu po našem webu a posouvání obrazovky a také údaje o zařízení, ze kterého si náš web prohlížíte, jako je IP adresa a z ní odvozená poloha, identifikace zařízení, jeho technické parametry jako operační systém a jeho verze, rozlišení obrazovky, použitý prohlížeč a jeho verze, údaje a o tom, zda jste přihlášeni do některých sociálních sítí, a také údaje získané ze souborů cookie a obdobných technologií pro identifikaci zařízení;
 5. údaje o vašem chování při čtení zpráv, které vám zasíláme, zejména časy otevření zpráv a také údaje o zařízení, na kterém zprávy čtete, jako je IP adresa a z ní odvozená poloha, identifikace zařízení, jeho technické parametry jako operační systém a jeho verze, rozlišení obrazovky, použitý prohlížeč a jeho verze;
 6. odvozené údaje, kterými se rozumí osobní údaje odvozené z vašeho nastavení, údajů o vašem chování na webu a údajů o vašem chování při čtení e-mailů, které vám zasíláme; zejména se jedná o údaje o vašem pohlaví, věku, místu, odkud k našemu webu přistupujete a vztahu k různým službám;
 7. údaje související s vaší komunikací s námi, kterými jsou zejména identifikace zpráv, které nám zasíláte, vč. identifikátorů, jako jsou IP adresy.

 

B. Proč osobní údaje zpracováváme a co nás k tomu opravňuje?

Vaše osobní údaje zpracováváme v různých situacích pro různé účely. Pokud používáte náš web, na kterém využíváme i soubory cookies, používáme vaše údaje zejména pro sledování návštěvnosti a zlepšování našich služeb. Pokud se u nás zaregistrujete, využíváme vaše údaje pro vedení vašeho účtu a poskytování souvisejících funkcí. Také vám s pomocí vašich kontaktů, údajů o vašem chování na našem webu a partnerských webech a dalších údajů zobrazujeme a zasíláme naše přizpůsobené nabídky. S vaším souhlasem předáváme údaje třetím stranám pro zobrazení nabídek na dalších webech a také abychom vám zpřístupnili některé dodatečné služby. Ke zpracování osobních údajů nás opravňuje buď příprava či plnění smlouvy s vámi, naše oprávněné zájmy nebo váš souhlas.

V rámci naší činnosti zpracováváme osobní údaje pro různé účely a v různém rozsahu buď:

 1. bez vašeho souhlasu na základě plnění smlouvy, našeho oprávněného zájmu nebo z důvodu plnění právní povinnosti, nebo
 2. na základě vašeho souhlasu.

Jaká zpracování můžeme provádět bez vašeho souhlasu, závisí na tom, k jakému účelu příslušné zpracování směřuje a v jaké pozici vůči nám vystupujete – zda jste jen návštěvníkem našeho webu, nebo se u nás zaregistrujete. Vaše údaje můžeme zpracovávat také, pokud s námi komunikujete.

B.1 Pokud navštívíte náš web

B. 1. 1 Využívání souborů cookies a dalších technologií, předání údajů reklamním a sociálním sítím

Pokud navštívíte náš web, do vašeho zařízení ukládáme a následně z něj čteme malé soubory jako cookies. Cookie je malý soubor písmen a čísel, který ukládáme ve vašem internetovém prohlížeči nebo pevném disku vašeho počítače. Některé cookies nám umožňují propojit vaše aktivity během prohlížení našich stránek od chvíle, kdy otevřete okno webového prohlížeče, do okamžiku, kdy jej zavřete. Ve chvíli, kdy zavřete okno internetového prohlížeče, se tyto cookies vymažou. Jiné zůstávají v zařízení po nastavenou dobu a aktivují se pokaždé, když navštívíte webovou stránku, která konkrétní cookie vytvořila. Dále používáme pixelové značky (také známé jako web beacons), což jsou malé obrázky, které mají podobnou funkci jako cookies. Oproti cookies, které jsou ukládány na pevném disku vašeho počítače, jsou pixelové značky pevnou součástí webových stránek. O všech těchto technologiích budeme pro zjednodušení v tomto dokumentu dále mluvit jako o cookies. Cookies do vašeho zařízení nejen ukládáme, ale také čteme ty cookies, které do vašeho zařízení uložil náš web. Dále v tomto dokumentu budeme pro jednoduchost mluvit pouze o ukládání.

Některé cookies do vašeho zařízení ukládá přímo náš web. Tyto cookies nám pomáhají:

 • identifikovat vás při přecházení mezi jednotlivými stránkami našeho webu a při opětovných návštěvách, například abyste mohli pokračovat ve sledování rozkoukaných videí, abychom si mohli zapamatovat vaše přihlášení z konkrétního zařízení a nežádat vás opakovaně o e-mail a heslo, nebo abychom si uložili, kterou verzi našeho webu vám máme zobrazit, pokud web nabízí v danou chvíli více variant;
 • zaznamenat si, že jste nám udělili souhlas dle tohoto dokumentu, popř. zda jste např. nabídli účast v určitém průzkumu;
 • se zajištěním bezpečnosti, například abychom zkoumali, zda někdo nezneužil vaše připojení k našemu webu a nejedná místo vás;
 • evidovat, zkoumat a odstraňovat poruchy a nefunkční součásti našeho webu.

Takové cookies a další soubory jsou nezbytné pro fungování naší webové stránky. Pokud ve svém prohlížeči zablokujete tyto cookies, naše webová stránka nemusí fungovat správně a my vám nemusíme být schopní poskytovat naše produkty a služby.

Dále do vašeho zařízení:

 • ukládáme cookies z našeho webu, které nám umožňují:
  • sledovat návštěvnost našeho webu, jeho jednotlivých stránek, vytvářet statistiky a přehledy a měřit účinnost reklamy;
  • zobrazovat vám různé varianty našeho webu, pokud testujeme nové funkcionality;
  • přizpůsobovat pro vás obsah našeho webu, například vám zobrazit přednostně videa, která by vás mohla zajímat, a zobrazovat vám další nabídky na míru na našem webu;
 • umožňujeme uložit cookies třetím stranám, které je mohou použít:
  • ke sběru údajů o vašem chování na našem webu a na dalších webových stránkách;
  • pro zobrazení doporučených videí a cílené reklamy v rámci reklamních a sociálních sítí na jiných webových stránkách, než je náš web;
  • k propojení se sociálními sítěmi, jako je Facebook, včetně automatického přihlášení, zajištění funkcí jako je tlačítko „To se mi líbí“ a zobrazení doporučených videí a cílené reklamy na těchto sociálních sítích a jiných webových stránkách, než je náš web.

Za účelem zobrazení doporučených videí a cílené reklamy v rámci reklamních a sociálních sítí na jiných webových stránkách, než je náš web, také předáváme reklamním a sociálním sítím údaje o vašem chování na webu. Takovým partnerům však nepředáváme vaše identifikační údaje. Seznam sociálních a reklamních sítí, které využíváme, naleznete v části Kdo vaše osobní údaje zpracovává a komu je předáváme?

Pokud využití cookies třetích stran a předání vašich údajů reklamním a sociálním sítím nevypnete v sekci Nastavení soukromí a po našem upozornění kliknete na jakýkoli odkaz na našem webu (mimo panel s upozorněním) nebo kliknete na tlačítko „Rozumím“, jež je součástí upozornění, budeme mít za to, s využíváním těchto cookies a předáváním vašich údajů reklamním a sociálním sítím souhlasíte. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat vypnutím této funkce v sekci Nastavení soukromí.

B 1. 2 Využívání osobních údajů návštěvníků webu

Pokud navštívíte web MALL.TV, zpracováváme údaje o vašem chování na webu na základě našeho oprávněného zájmu (tedy bez vašeho souhlasu) za účelem:

 • získání informací, na základě kterých pro vás budeme moci web v budoucnu vylepšit, aby byl váš zážitek ze sledování videí na našem webu ještě větší; naším oprávněným zájmem je zde zlepšování našich služeb pro vás;
 • vytváření statistik a přehledů, zejména sledování návštěvnosti našeho webu, jeho jednotlivých stránek a měření účinnosti reklamy; naším oprávněným zájmem je zde měření efektivity našeho webu a výdajů na reklamu; pro tento účel můžeme z vašeho chování na webu získávat další odvozené údaje a k tomuto účelu je použít.
 • testování nových funkcí a aplikací před nasazením, zejména abychom předešli problémům s funkčností těchto novinek ve skutečném provozu, které by mohly zhoršit váš zážitek z používání našeho webu; naším oprávněným zájmem je zde bezproblémová funkčnost našich služeb pro vás;
 • předcházení útoků na náš web a ohrožení jeho funkčnosti i bezpečnosti vašich dat; naším oprávněným zájmem je zde bezproblémová funkčnost našich služeb pro vás a bezpečnost vašich dat.

Údaje o vašem chování na webu nezískáváme pouze z cookies. Doplňujeme je také o údaje:

 • IP adresa vašeho zařízení (adresa vašeho zařízení, pomocí které komunikujete s jinými zařízeními v síti internet);
 • operační systém vašeho zařízení, jeho verze a jazykové nastavení;
 • prohlížeč, který na svém zařízení používáte, jeho verze a jazykové nastavení;
 • adresa webové stránky (URL adresa), ze které přicházíte na náš web.

Pro tyto účely osobní údaje používáme po dobu nejvýše 38 měsíců, přičemž po tuto dobu údaje uchováváme pouze v pseudonymizované podobě. Proti tomuto zpracování máte právo uplatnit námitku.

Údaje o vašem chování na našem webu také zpracováváme na základě našeho oprávněného zájmu (tedy bez vašeho souhlasu), a to za účelem nabídky doporučených videí a cílených reklam, které vám zobrazíme na webu. Naším oprávněným zájmem je zde maximálně personalizovaná a efektivní nabídka videí pro vás. Za stejným účelem zpracováváme na základě vašeho souhlasu také údaje o vašem chování na webech našich partnerů, jak je uvedeno v části Z jakých zdrojů osobní údaje získáváme?. Jmenované údaje pro tento účel také obohacujeme pomocí analýzy, kombinujeme je a získáváme z nich odvozené údaje. Podle těchto údajů také rozčleňujeme naše uživatele do různých skupin, kdy každá skupina obdrží jí specificky doporučená videa a nabídky.

Pokud jste tedy na našem webu zhlédli video, nebo jej rozklikli v e-mailu, který jsme vám poslali, nebo jste si v internetovém obchodě provozovaném některým z našich partnerů prohlédli nabídku domácího spotřebiče, můžeme vám při příští návštěvě zobrazit navazující videa na první stránce našeho webu nebo zobrazit na některé ze stránek našeho webu nabídku spotřebiče. Podle toho, jaké video jste shlédli nebo jaký spotřebič jste si prohlíželi, můžeme také usoudit, do jaké skupiny uživatelů patříte, a podle toho vám na webu nabídnout další videa či produkty, které by vás podle našeho posouzení mohly zajímat.

Pro přizpůsobení nabídek a cílených reklam používáme údaje o vašem chování na webu po dobu 12 měsíců. Tuto funkci můžete kdykoli vypnout v sekci Nastavení soukromí.

B. 2 Pokud se u nás zaregistrujete

Abyste se mohli zaregistrovat, musíte navštívit náš web, proto se vás týkají zpracování popsaná v části Pokud navštívíte náš web. V případě, že se zaregistrujete, pak navíc provádíme následující zpracování:

B. 2. 1 Zpracování na základě plnění smlouvy

Pokud si vytvoříte účet na webu MALL.TV, zpracováváme vaše identifikační a kontaktní údaje a vaše nastavení, na základě plnění smlouvy s vámi (bez vašeho souhlasu), abychom mohli vést váš uživatelský účet. Smlouva, o kterou se naše zpracování opírá, vzniká vytvořením vašeho účtu. Pro tento účel osobní údaje používáme po dobu existence vašeho účtu, který můžete kdykoli smazat.

​​​​​​​​​​​​​​B. 2. 2 Zpracování na základě oprávněného zájmu a souhlasu

Pokud si vytvoříte účet na webu MALL.TV, zpracováváme vaše identifikační a kontaktní údaje, vaše nastavení a údaje o vašem chování na webu a chování při čtení e-mailů také na základě našeho oprávněného zájmu (tedy bez vašeho souhlasu), a to za účelem:

 • získání informací, na základě kterých pro vás budeme moci naše služby v budoucnu vylepšit, aby byl váš zážitek ze sledování videí na našem webu ještě větší, zejména zjišťování vaší spokojenosti s našimi službami; naším oprávněným zájmem je zde zlepšování našich služeb pro vás a
 • nabízení videí na míru dle vašich preferencí a cílené reklamy, kterou vám můžeme zaslat e-mailem, pomocí sociálních sítí nebo jinými elektronickými prostředky, nebo zobrazit na našem webu; naším oprávněným zájmem je zde efektivní propagace našich služeb.

Pro nabízení videí na mírů a cílenou reklamu zpracováváme na základě vašeho souhlasu také údaje o vašem chování na webech provozovaných našimi partnery, jak je uvedeno v části Z jakých zdrojů osobní údaje získáváme?. Abychom vám mohli nabídku na míru připravit, výše uvedené údaje analyzujeme, kombinujeme je a získáváme z nich další odvozené údaje, které pro tento účel používáme. Takto můžeme použít rovněž údaje o vašem chování na webu, které jsme získali před tím, než jste se zaregistrovali (pokud jste v Nastavení soukromí v minulosti nevypnuli personalizaci webu), a můžeme sbírat údaje o vašem chování na webu i když se nepřihlásíte (např. když vás identifikujeme pomocí cookie). Podle těchto údajů také rozčleňujeme naše uživatele do různých skupin, kdy každá skupina obdrží jí specificky doporučená videa a nabídky.

Pokud jste tedy na našem webu zhlédli video, nebo jej rozklikli v e-mailu, který jsme vám poslali, nebo jste si v internetovém obchodě provozovaném některým z našich partnerů prohlédli nabídku domácího spotřebiče, můžeme vám při příští návštěvě zobrazit navazující videa na první stránce našeho webu nebo zobrazit na některé ze stránek našeho webu nabídku spotřebiče. Podle toho, jaké video jste shlédli nebo jaký spotřebič jste si prohlíželi, můžeme také usoudit, do jaké skupiny uživatelů patříte, a podle toho vám na webu nebo e-mailem nabídnout další videa či produkty, které by vás podle našeho posouzení mohly zajímat.

Tuto funkci můžete kdykoli vypnout v sekci Nastavení soukromí.

Na základě našeho oprávněného zájmu (tedy bez vašeho souhlasu) také použijeme vaše nastavení pro testování nových funkcí a aplikací před nasazením, jak je popsáno v části Pokud navštívíte náš web.

Pro tyto účely osobní údaje používáme po dobu po dobu existence vašeho účtu, který můžete kdykoli smazat. Proti těmto zpracováním máte právo uplatnit námitku.

​​​​​​​B. 3 Pokud s námi komunikujete prostřednictvím různých kanálů:

Pokud s námi komunikujete prostřednictvím různých kanálů, zejména prostřednictvím emailu, chatovacích nástrojů a sociálních sítí, budeme zpracovávat vaše identifikační a kontaktní údaje a záznamy o proběhlé komunikaci na základě našeho oprávněného zájmu (tedy bez vašeho souhlasu) za účelem:

 • vyřízení vašich požadavků;
 • evidence vašich požadavků, abychom je mohli kontrolovat, že je plníme řádně a včas;
 • prokazování, že jsme váš požadavek přijali a vyřídili;
 • jejich analýzy pro zlepšování kvality našich služeb.

Pro tyto účely osobní údaje uchováváme po dobu 3 měsíců.

Proti zpracování na základě našeho oprávněného zájmu máte právo uplatnit námitku.

​​​​​​​C. Kdo vaše osobní údaje zpracovává a komu je předáváme?

Ve většině případů zpracováváme vaše údaje pro vlastní účely jako jejich správce. Údaje také předáváme našim zpracovatelům, kteří je zpracovávají dle našich pokynů. S vaším souhlasem můžeme údaje předat také reklamním a sociálním sítím pro zobrazení reklamy na míru na dalších webech.

Všechny zmíněné osobní údaje zpracováváme my jako správce. To znamená, že my stanovujeme shora vymezené účely, pro které vaše osobní údaje shromažďujeme, určujeme prostředky zpracování a odpovídáme za jejich řádné provedení.

Vaše osobní údaje můžeme předávat také dalším subjektům, které se nacházejí v roli správce, a to:

 • na základě vašeho souhlasu reklamním a sociálním sítím, jak je popsáno v části Využívání souborů cookies a dalších technologií, předání údajů reklamním a sociálním sítím, a to konkrétně:
  • Google Ireland Limited (registrační číslo: 368047), se sídlem Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irsko; podmínky ochrany soukromí této společnosti jsou dostupné zde: https://policies.google.com/technologies/ads
  • Facebook Ireland Limited, se sídlem 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, D02 X525, Irsko; podmínky ochrany soukromí této společnosti jsou dostupné zde: https://cs-cz.facebook.com/about/privacy
  • Nielsen Admosphere, a.s., IČO 26241226
  • Seznam.cz, a.s., IČO 26168685.

Pro zpracování osobních údajů rovněž využíváme služeb dalších zpracovatelů, kteří osobní údaje zpracovávají pouze podle našich pokynů a pro účely, které jsou popsány v části Proč osobní údaje zpracováváme a co nás k tomu opravňuje? Takovými zpracovateli jsou:

 • poskytovatelé cloudových služeb a další dodavatelé technologií a podpory, jako je Gjirafa Inc. se sídlem Ahmet Krasniqi st. Veranda C2.7, H-2, Lok. 7, Pristina, Kosovo, Keboola s.r.o. IČO: 28502787, GoodData s.r.o. IČO: 27729095, Microsoft Ireland Operations Ltd., se sídlem One Microsoft Place South County Business Park Leopardstown Dublin 18, D18 P521, Ireland v rámci služby SharepointOnline;
 • provozovatelé marketingových nástrojů, jako je Smartselling IČ: 29210372 (služba SmartEmailing), Optimics s.r.o. IČO: 28942019 (služba Google Analytics), Internet Mall, a.s., IČ: 26204967, kteří nám pomáhají s optimalizací webu a personalizací obsahu a nabídek pro vás.

D. Z jakých zdrojů osobní údaje získáváme?

Osobní údaje většinou získáváme přímo od vás prostřednictvím našeho webu nebo při komunikaci s vámi. Některé další údaje můžeme obdržet i od našich partnerů.

Ve většině případů zpracováváme osobní údaje, které nám poskytnete v rámci vytváření a používání účtu, nebo při komunikaci s námi. Osobní údaje přímo od vás získáváme také sledováním vašeho chování na našem webu a při čtení zpráv. Pokud se u nám zaregistruje prostřednictvím sociální sítě Facebook, obdržíme vaše osobní údaje od společnosti Facebook Ireland Limited.

Pokud navštívíte některý z webů provozovaných našimi partnery, získáváme od těchto partnerů údaje o vašem chování také na těchto webech. Osobní údaje nám na základě vašeho souhlasu, pokud jej udělíte při návštěvě zapojeného webu, předávají jejich provozovatelé zapojení do našeho reklamního systému, kteří jsou s námi v postavení společných správců.

Naši partneři zapojení do našeho reklamního systému tak odpovídají zejména za to, že vás srozumitelně informují o předávání osobních údajů do systému MALL.TV a za získání vašeho souhlasu s tímto předáváním. My odpovídáme za veškeré další náležitosti zpracování předávaných osobních údajů, zejména za jejich řádné zabezpečení od okamžiku, kdy je přijmeme, a také za vyřizování požadavků na uplatnění vašich práv, která jsou popsána v části Jaká máte práva při zpracování osobních údajů?. Tato práva u nás můžete uplatnit způsobem popsaným v části Jak lze uplatnit jednotlivá práva?.

​​​​​​​​​​​​​​E. Předávání údajů mimo EU

Vaše osobní údaje můžeme v některých případech předávat také do zemí, kterou nejsou součástí Evropského hospodářského prostoru.

V rámci předání údajů našim zpracovatelům, uvedeným v části Kdo vaše osobní údaje zpracovává a komu je předáváme?“ můžeme vaše údaje předat také do třetích zemí mimo Evropský hospodářský prostor, které nezajišťují odpovídající úroveň ochrany osobních údajů. Veškeré takové předávání budeme uskutečňovat pouze v případě, že se příslušný zpracovatel zaváže dodržovat standardní smluvní doložky vydané Evropskou komisí a dostupné na adrese http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:385:0074:0084:CS:PDF

​​​​​​​F. Jaká máte práva při zpracování osobních údajů?

Ve vztahu ke svým osobním údajům máte řadu práv. Jedná se o právo na přístup, opravu, výmaz, omezení zpracování, přenositelnost, vznesení námitky a podání stížnosti.

Stejně jako my máme svá práva a povinnosti při zpracování vašich osobních údajů, máte také vy při zpracování vašich osobních údajů určitá práva. Mezi tato práva patří:

Právo na přístup

Zjednodušeně řečeno máte právo vědět, jaké údaje o vás zpracováváme, za jakým účelem, po jakou dobu, kde vaše osobní údaje získáváme, komu je předáváme, kdo je mimo nás zpracovává a jaká máte další práva související se zpracováním vašich osobních údajů. To vše se můžete dozvědět v tomto dokumentu „Ochrana osobních údajů uživatelů MALL.TV“. Pokud si však nejste jistí, které osobní údaje o vás zpracováváme, můžete nás požádat o potvrzení, zda osobní údaje, které se vás týkají, jsou či nejsou z naší strany zpracovávány, a pokud tomu tak je, máte právo získat přístup k těmto osobním údajům. V rámci práva na přístup nás můžete požádat o kopii zpracovávaných osobních údajů, přičemž první kopii vám poskytneme bezplatně a další kopie již s poplatkem.

Právo na opravu

Chybovat je lidské. Pokud zjistíte, že osobní údaje, které o vás zpracováváme, jsou nepřesné nebo neúplné, máte právo na to, abychom je bez zbytečného odkladu opravili, popřípadě doplnili.

Právo na výmaz

V některých případech máte právo, abychom vaše osobní údaje vymazali. Vaše osobní údaje bez zbytečného odkladu vymažeme, pokud je splněn některý z následujících důvodů:

 • vaše osobní údaje již nepotřebujeme pro účely, pro které jsme je zpracovávali;
 • odvoláte souhlas se zpracováním osobních údajů, přičemž se jedná o údaje, k jejichž zpracování je váš souhlas nezbytný a zároveň nemáme jiný důvod, proč tyto údaje potřebujeme nadále zpracovávat;
 • využijete svého práva vznést námitku proti zpracování (viz níže část Právo vznést námitku proti zpracování) u osobních údajů, které zpracováváme na základě našich oprávněných zájmů a my shledáme, že již žádné takové oprávněné zájmy, které by toto zpracování opravňovaly, nemáme nebo
 • domníváte se, že námi prováděné zpracování osobních údajů přestalo být v souladu s obecně závaznými předpisy.

Ale mějte prosím na paměti, že i když půjde o jeden z těchto důvodů, neznamená to, že ihned smažeme všechny vaše osobní údaje. Toto právo se totiž neuplatní v případě, že zpracování vašich osobních údajů je i nadále nezbytné pro splnění naší právní povinnosti nebo určení, výkon či obhajobu našich právních nároků (viz část Proč osobní údaje zpracováváme a co nás k tomu opravňuje?).

Právo na omezení zpracování

V některých případech můžete kromě práva na výmaz využít právo na omezení zpracování osobních údajů. Toto právo vám umožňuje v určitých případech požadovat, aby došlo k označení vašich osobních údajů a tyto údaje nebyly předmětem žádných dalších operací zpracování – v tomto případě však nikoliv navždy (jako v případě práva na výmaz), ale po omezenou dobu. Zpracování osobních údajů musíme omezit když:

 • popíráte přesnost osobních údajů, než se dohodneme, jaké údaje jsou správné;
 • vaše osobní údaje zpracováváme bez dostatečného právního základu (např. nad rámec toho, co zpracovávat musíme), ale vy budete před výmazem takových údajů upřednostňovat pouze jejich omezení (např. pokud očekáváte, že byste nám v budoucnu takové údaje stejně poskytli);
 • vaše osobní údaje již nepotřebujeme pro shora uvedené účely zpracování, ale vy je požadujete pro určení, výkon nebo obhajobu svých právních nároků, nebo
 • vznesete námitku proti zpracování. Právo na námitku je podrobněji popsáno níže v kapitole Právo vznést námitku proti zpracování). Po dobu, po kterou šetříme, je-li vaše námitka oprávněná, jsme povinni zpracování vašich osobních údajů omezit.

Právo na přenositelnost

Máte právo získat od nás všechny vaše osobní údaje, které jste nám vy sami poskytli a které zpracováváme na základě vašeho souhlasu a na základě plnění smlouvy. Vaše osobní údaje vám poskytneme ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu. Abychom mohli na vaši žádost údaje snadno převést, může se jednat pouze o údaje, které zpracováváme automatizovaně v našich elektronických databázích.

Právo vznést námitku proti zpracování

Máte právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, k němuž dochází na základě našeho oprávněného zájmu (viz část Proč osobní údaje zpracováváme a co nás k tomu opravňuje?). Jde-li o marketingové aktivity, přestaneme vaše osobní údaje zpracovávat bez dalšího; v ostatních případech tak učiníme, pokud nebudeme mít závažné oprávněné důvody pro to, abychom v takovém zpracování pokračovali.

Právo podat stížnost

Uplatněním práv výše uvedeným způsobem není nijak dotčeno vaše právo podat stížnost u příslušného dozorového úřadu. Toto právo můžete uplatnit zejména v případě, že se domníváte, že vaše osobní údaje zpracováváme neoprávněně nebo v rozporu s obecně závaznými právními předpisy. Stížnost proti námi prováděnému zpracování osobních údajů můžete podat u Úřadu pro ochranu osobních údajů, který sídlí na adrese Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

​​​​​​​​​​​​​​G. Jak lze uplatnit jednotlivá práva?

Jednoduše vyplňte formulář v sekci Správa osobních údajů nebo nám zavolejte a my vám formuláře pomůžeme vyplnit.

Nejrychlejší způsob, jak lze uplatnit a požádat o výkon práva na MALL.TV je pomocí vyplnění webového formuláře pod odkazem https://www.mall.tv/o-nas/principy-ochrany-soukromi .

Vaši žádost vyřídíme bez zbytečného odkladu, maximálně však do jednoho měsíce. Ve výjimečných případech, zejména z důvodu složitosti vašeho požadavku, jsme oprávněni tuto lhůtu prodloužit o další dva měsíce. O takovém případném prodloužení a jeho zdůvodnění vás samozřejmě budeme informovat.

​​​​​​​H. Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Ve všech záležitostech souvisejících se zpracováním vašich osobních údajů je vám k dispozici náš pověřenec pro ochranu osobních údajů.

Pověřence lze kontaktovat pomocí formuláře pod odkazem [email protected] .

Změny nastavení se projeví pouze pro prohlížeč a zařízení, které právě používáte. Pokud si založíte účet, toto nastavení se aplikuje vždy, když se přihlásíte


Cookies nezbytné pro fungování webu
Bez těchto cookies by nebylo možné naši službu využívat.

Personalizace podle vašeho chování
Personalizaci provádíme na základě vámi sledovaného obsahu. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Cookies pro remarketing
Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.

Zvolte akci, kterou chcete provést. Po odeslání vám zašleme kontrolní odkaz pro ověření vaší identity, kterým akci dokončíte.

 • Chci získat všechny osobní údaje, které o mně máte uložené

 • Chci podat námitku proti zpracovávání mých osobních údajů

 • Chci zaktualizovat své osobní údaje

 • Chci přenést své osobní údaje jinam

 • Požaduji smazání všech osobních údajů, které o mně máte uložené

 • Chci odvolat udělený souhlas se zpracováním osobních údajů

 1. 1 Úvodní ustanovení
  1. Personalizovanou audiovizuální mediální službu na vyžádání MALL.TV (dále jen „MALL.TV“) Vám přinášíme my, společnost Czech Video Center a.s., IČO: 098 39 194, se sídlem Pařížská 130/26, Josefov, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 26003 (dále jen „my“ nebo „provozovatel“).
  2. MALL.TV je pro Vás dostupná prostřednictvím sítě internet přes váš internetový prohlížeče či naší mobilní aplikaci.
  3. Tyto podmínky užití služby MALL.TV (dále jen „Podmínky“) upravují vaše užívání MALL.TV v podobě procházení sledování obsahu MALL.TV včetně veškerých doprovodných funkcí, používání webových stránek MALL.TV, uživatelského rozhraní, stejně jako veškerého obsahu a softwaru spojeného se službou MALL.TV.
  4. MALL.TV je pro vás dostupná bezúplatně. Aby to bylo možné, financujeme provoz MALL.TV z příjmů z inzerce. Aby mohla být zachována bezúplatnost služby, jakož i zachován standard poskytovaných služeb a jejich další rozvoj, se prosím zdržte používání aplikací či jiných softwarových opatření sloužících k blokování námi zobrazené reklamy. My se zase na oplátku vynasnažíme, pokud nám to v rámci vašeho uživatelského nastavení umožníte, aby byla zobrazovaná reklama pro vás maximálně relevantní a co nejméně obtěžující. Více o nastavení personalizované reklamy zde.
 2. 2 Sledování MALL.TV
  1. MALL.TV muže užívat každý návštěvník bez toho, aniž by si musel vytvořit uživatelský účet. V takovém případě vám bude zpřístupněný pouze základní režim služby, kdy vám bude umožněno sledovat obsah MALL.TV s výjimkou obsahu s věkovým omezením a obsahu dostupného pouze pro registrované uživatele. Zároveň pro vás bude obsah personalizován vždy pouze v rámci sledování z toho konkrétního zařízení, na kterém MALL.TV zrovna užíváte.
  2. MALL.TV a její obsah je určen pouze pro vaše soukromé a nekomerční užití. Užíváním služby MALL.TV souhlasíte s tím, že obsah MALL.TV nebudete používat pro veřejné projekce.
  3. Obsah MALL.TV je primárně dostupný na území České republiky a Slovenska, pro která máme vypořádána majetková autorská práva k tomuto obsahu. V případě přístupu ke službě MALL.TV z jiného území než výše uvedeného vám nebude sledování MALL.TV umožněno nebo bude obsah omezen.
  4. Službu MALL.TV včetně obsahu pro vás kontinuálně vyvíjíme, zlepšujeme a rozšiřujeme. Z tohoto důvodu může čas od času docházet ke změnám v uživatelském rozhraní a obsahu dostupném v MALL.TV.
  5. Obsah MALL.TV je vám k dispozici ve FullHD, HD, SD a nižších rozlišeních. Kvalita zobrazení se může lišit v závislosti na použitém zařízení a může být ovlivněna mnoha faktory, jako jsou vaše poloha, šířka pásma nebo rychlost připojení. Některý obsah nemusí být dostupný ve všech úrovních kvality.
 3. 3 Uživatelský účet
  1. Pro plnou funkcionalitu MALL.TV je potřeba si zřídit uživatelský účet (dále jen „Účet“).
  2. Zřízením Účtu dochází k uzavření smlouvy mezi námi a vámi, na základě které povedeme váš Účet a zpřístupníme vám pokročilé funkce MALL.TV, zejména vám umožníme videa hodnotit, přidávat k nim komentáře, tvořit si seznamy videí, personalizaci obsahu napříč různými zařízeními přiřazenými k vašemu Účtu, umožnění dokončení sledování obsahu na jiném zařízení než na kterém bylo sledování započato přesně z místa, kde bylo sledování přerušeno, a zpřístupnění obsahu s věkovým omezením. Po zřízení Účtu se taktéž budete moci zúčastnit námi pořádaných akcí a soutěží.
  3. Veškerá nastavení vašeho Účtu jsou dostupná v sekci vašeho uživatelského nastavení.
  4. Více o osobních údajích zpracovávaných v souvislosti s vedením vašeho Účtu zde.
  5. Při užívání vašeho Účtu v rámci MALL.TV jste povinni dodržovat právní předpisy. Veškeré vaše projevy v rámci užívání MALL.TV, zejména komentáře, nesmí být v rozporu s dobrým mravy a nesmí obsahovat jakoukoliv diskriminaci z důvodu rasy, pohlaví nebo národnosti nebo napadat náboženské nebo národnostní cítění, neohrožovaly obecně nepřijatelným způsobem mravnost, nesnižovaly lidskou důstojnost, neobsahovaly prvky násilí a napadaly politické přesvědčení. V případě vašeho porušení těchto pravidel jsme oprávněni takové projevy a komentáře odstranit. Při opakovaném porušování pak máme právo omezit fungování vašeho Účtu.
 4. 4 Autorská práva
  1. Služba MALL.TV včetně veškerého jejího obsahu i technologie, na které je provozována, je předmětem ochrany autorského práva.
  2. Ve vztahu k obsahu MALL.TV jsme vykonavatelem majetkových autorských práv nebo oprávněným vykonavatelem těchto práv na základní licenčních a jiných obdobných smluv. Máte-li za to, že při provozování MALL.TV dochází k porušování vašich majetkových autorských práv, nebo majetkových autorských práv třetích osob, ozvěte se nám prosím emailem na adresu [email protected].
  3. Při užívání MALL.TV souhlasíte s tím, že nebudete archivovat, reprodukovat, distribuovat, upravovat, zpřístupňovat, vydávat, vykonávat, licencovat, vytvářet odvozená autorská díla, nabízet k prodeji nebo užívat (v rozporu s těmito podmínkami) obsah zpřístupněný prostřednictvím MALL.TV.
  4. Při užívání MALL.TV souhlasíte s tím, že mimo jiné nebudete zasahovat do funkčnosti softwarové platformy MALL.TV, ani žádným způsobem zkoumat princip jejího fungování a narušovat integritu této softwarové platformy.
  5. Při užívání MALL.TV souhlasíte s tím, že se zdržíte nahrávání, rozesílání nebo zpřístupňování jiným způsobem takového obsahu, který svým určením směřuje k narušení, přerušení, zničení nebo omezení funkčnosti kterékoliv části softwarové platformy.
 5. 5 Závěrečná ustanovení
  1. Ve věcech výslovně neupravených těmito Podmínkami se užívání MALL.TV řídí českým právním řádem.
  2. Při užívání MALL.TV dochází ke zpracování vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Více informací o zpracování osobních údajů naleznete v informačním memorandu.
  3. Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, se sídlem Škrétova 44/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2, www.rrtv.cz.
  4. Je-li nebo stane-li se v budoucnu některé ustanovení těchto Podmínek neplatným, neúčinným nebo nevykonatelným, nemá to vliv na platnost, účinnost či vykonatelnost zbytku Podmínek, lze-li od něj vadné ustanovení oddělit.
  5. Jsme oprávněni tyto Podmínky, či jakoukoliv komponentu služby MALL.TV kdykoliv změnit, či ji zrušit jako celek bez náhrady, o čemž vás, máte-li zřízený uživatelský účet, informujeme před účinností takové změny.

Veškeré tiskové zprávy informující o internetové televizi MALL.TV, jejích pořadech a seriálech jsou publikovány na blogu MALL.TV. Nenajdete-li v nich odpovědi na Vaše dotazy, zodpoví Vám je Eva Albrechtová ([email protected]).

 

Czech Video Center a.s.
Pařížská 130/26,

110 00 Praha 1 

IČ:098 39 194 

Registrace v oddílu B 26003 u rejstříkového soudu v Praze.

Stojíme o Vaši zpětnou vazbu, a tak oceníme, pokud nám v případě jakýchkoli problémů dáte vědět detaily pomocí našeho formuláře.

Formulář naleznete TADY.

iOS verzi stahujte zde 👉🏻 http://bit.ly/MALLTV_iOS
Android verzi zde 👉🏻 http://bit.ly/MALLTV_Android

― Živý přenos