FAQ

Czechteam.tv


Co je czechteam.tv?

Internetová televize, kde můžete najít živé přenosy a spoustu originálních pořadů českého olympijského týmu v Paříži. 


Jaký obsah mohu sledovat na czechteam.tv?

Ukážeme vám zákulisí sportovní akce, na kterou se kvůli letošním opatřením jen tak někdo nedostane. 


Musím za czechteam.tv platit?

Nemusíte. Naše tvorba je přístupná zdarma a pro všechny.


Mohu na czechteam.tv nahrát video?

Od toho jsme tu my, abyste si pak vy mohli užít jenom jejich sledování. Pokud však i přesto cítíte, že by vaše video na této stránce chybět nemělo, pošlete nám ho na [email protected] a my se na něj mrkneme!


Registrace, vytvoření účtu


K čemu slouží registrace na czechteam.tv?

Registrace umožní uživatelům odebírat pořady, komentovat, účastnit se live chatu a hodnotit pořady. Registrovaný uživatel bude mít rozkoukané pořady a doporučený obsah napříč zařízeními, kde je přihlášený.


Jak se mohu zaregistrovat?

V pravém horním rohu klikněte na ikonu profilu, klikněte na "Registrujte se", zadejte své jméno, příjmení, email a heslo a následně potvrďte účet na e-mailové adrese. Pro pravé fanoušky jsme si připravili také možnost nastavit si profilový obrázek.


Mám potíže s registrací, jak pokračovat?

To se samozřejmě může stát, a tak pokud taková situace nastane, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře zde. Pokud je registrace jediné, co nám v tu dobu nebude fungovat, odpovíme vám obratem. Pokud se nám zhroutí i emailové servery, pravděpodobně budete odsouzeni k dočasnému sledování czechteam.tv bez registrace :)


Co dělat v případě ztráty hesla? 

Hlavně nepanikařit! Při přihlášení vyberte volbu "Zapomenuté heslo?" a nechte si vygenerovat nové. To vám, po zadání emailové adresy, dorazí na email a vy si jednoduše nastavíte nové heslo.


Jak mohu zrušit svůj uživatelský účet? 

Jednoduše! Stačí se přihlásit, kliknout na ikonu profilu a v nabídce na své jméno. Budete přesměrování do prostředí uživatelského profilu. Zde klikněte na Data & personalizace, Vymažte svá data a následně Vymazat.


Technické podmínky užívání služby


Na jakých zařízeních mohu czechteam.tv sledovat?

V tuto chvíli nás můžete sledovat na svém počítači, chytrém telefonu i tabletu.


Jaké technické předpoklady musím splňovat ke sledování czechteam.tv?

Tak tady už nás nic vtipnýho nenepadlo. Stačí, když váš počítač, mobil, tablet, televize, nebo jakékoli jiné zařízení bude mít webový prohlížeč a zapnutý Javascript.


Jak rychlé připojení k internetu potřebuji ke sledování czechteam.tv?

Věříme, že tohle v dnešní době nebude problém, ale pokud to opravdu někoho zajímá, czechteam.tv v kvalitě 240p si můžete přehrát už s připojením 220 Kbit/s, ve FullHD pak s připojením 6 Mbit/s a ve 2k pak se 17 Mbit/s.


Videa se mi sekají, kde může být problém a jak jej řešit? 

Pokud není příčina někde mezi klávesnicí a židlí, doporučujeme zkontrolovat dostupnost a rychlost připojení k internetu, případně snížit kvalitu sledovaného videa.


Užívání czechteam.tv


Jak změnit kvalitu přehrávaného videa? 

Velice snadno! V přehrávači klikněte na ozubené kolečko a vyberte požadovanou kvalitu. Případně nechte v režimu "auto" a přehrávač zvolí ideální kvalitu vzhledem k rychlosti Vašeho připojení.


Jak zapnout/vypnout titulky u sledovaného videa? 

Pokud u videa titulky jsou, a že se snažíme, aby byly, pak jednoduše v pravém dolním rohu přehrávače po kliknutí na ozubené kolečko zvolte možnost zapnout/vypnout titulky.


Kde najdu nejnovější videa? 

Tam, kde byste nejnovější videa hledal/a a sice na naší domovské stránce v listu "Nejnovější videa".


Mohu jednotlivá videa hodnotit? 

Můžete! Zajímá nás totiž, co si o naší tvorbě myslíte, a tak pod každým videem najdete možnost udělit videu "palec nahoru", nebo "palec dolů". Pokud však udělíte až moc "palců dolů" najednou, my se postaráme o to, abyste nám už nikdy žádný další "palec dolů" nedal/a! :)


Kde mohu dohledat notifikace? 

Všechny notifikace najdete ve svém notifikačním zvonečku v pravém horním rohu. Notifikace jsou však průběžně aktualizovány a promazávány, a tak pokud dlouhou dobu nepřijdete na czechteam.tv, může se stát, že vám některé notifikace uniknou.


Jak přidat k videu komentář?

První podmínkou je, abyste byl/a přihlášen/a. Nechceme totiž na naší platformě anonymní komentáře a věříme, že spolu všichni dokážeme diskutovat na úrovni. Samotné přidání komentáře je pak jednoduché - pod každým videem můžete napsat svůj komentář do bílého políčka a jednoduše odeslat.


Zásady slušného chování v komentářích.

Prosíme všechny uživatele, aby dodržovali zásady slušného chování v komentářích pod videi. Když je dodržovat nebudete, budeme nuceni Váš komentář smazat.


Jak sdílet videa z czechteam.tv sdílet? 

Pod každým videem najdete možnost "Sdílet" a na vás už pak bude jen vybrat si, kam dané video budete sdílet. Vybrat si můžete ze sdílení na Facebook, do Facebook Messengeru, na Twitter, nebo případně si zvolit embedování videa přímo na váš web. Zvolit si můžete také přesný čas, od kterého se začne sdílené video přehrávat.


Jak vygenerovat embedovaný link? 

V okně sdílet klikněte na ikonu "vložit na web". Nastavit můžete také přesný čas, od kterého se začne embedované video přehrávat.